Фамилија: Пиппин дер Миттлере + Цхалпаида

Из пројекта Родовид

Фамилија:9320

Родитељи

{{{Персон:28956}}}

{{{Персон:31467}}}

Деца

{{{Персон:28953}}}

{{{Персон:222217}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АугустаГалл.гед::ФАМ @Ф1328@::СyлваинЦомте
[1]

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес

Извори

  1. ункноwн -
Остали језици