Фамилија: Одоацре Хéруле + Евоцхилде де Wисиготхие

Из пројекта Родовид

Фамилија:9308

Родитељи

{{{Персон:31422}}}

{{{Персон:31430}}}

Деца

Одоацре Хéруле

{{{Персон:31431}}}

{{{Персон:141102}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АугустаГалл.гед::ФАМ @Ф1505@::СyлваинЦомте
[1]

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес

Извори

  1. ункноwн -
Остали језици