Фамилија: Раyмонд де Боургогне + Агнес де Тхиерн Монтпенсиер

Из пројекта Родовид

Фамилија:92949

Родитељи

{{{Персон:382698}}}

{{{Персон:382699}}}

Деца

{{{Персон:12854}}}


Догађаји

1145 Свадба:


Остали језици