Фамилија: Херман II вон Салм + Агнес вон Бар

Из пројекта Родовид

Фамилија:92710

Родитељи

{{{Персон:381711}}}

{{{Персон:740857}}}

Деца

{{{Персон:381717}}}


Догађаји

1104 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици