Фамилија: Рутгер I фон Клеве + Афела Хамалантская

Из пројекта Родовид

Фамилија:92684

Родитељи

{{{Персон:381612}}}

{{{Персон:1376851}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици