Фамилија: Арнолд I ван Аарсцхот + ван Лоуваин

Из пројекта Родовид

Фамилија:92652

Родитељи

{{{Персон:381518}}}

{{{Персон:381520}}}

Деца

{{{Персон:381492}}}


Догађаји

< 1059 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици