Фамилија: Гхиселберт Утен Гоyе + Берта ван Wоерден

Из пројекта Родовид

Фамилија:92186

Родитељи

{{{Персон:379360}}}

{{{Персон:379361}}}

Деца

{{{Персон:380248}}}

{{{Персон:380389}}}

{{{Персон:440998}}}Остали језици