Фамилија: Лоуис Франçоис Арманд де Вигнерот ду Плессис де Рицхелиеу + Éлисабетх-Сопхие д'Харцоурт

Из пројекта Родовид

Фамилија:92150

Родитељи

{{{Персон:257382}}}

{{{Персон:379217}}}

Деца

{{{Персон:257377}}}

{{{Персон:516217}}}


[1]

Догађаји

4 април 1734 Свадба:

Извори

  1. Шаблон:Ауберт Бадиер -
Остали језици