Фамилија: Исабелле де Лусигнан + Морис IV (V) де Краон

Из пројекта Родовид

Фамилија:91268

Родитељи

{{{Персон:376336}}}

{{{Персон:392137}}}

Деца

{{{Персон:376337}}}

{{{Персон:405656}}}Остали језици