Фамилија: Јохан Рауwерс + Герхарда Опгелдер

Из пројекта Родовид

Фамилија:91168

Родитељи

{{{Персон:375994}}}

{{{Персон:375995}}}

Деца

{{{Персон:373282}}}


Догађаји

31 август 1667 Свадба: Зутпхен


Остали језици