Фамилија: Маргаретха ван Исенбург Аренфелс + Дирк III ван Меурс

Из пројекта Родовид

Фамилија:90745

Родитељи

{{{Персон:374309}}}

{{{Персон:374310}}}

Деца

{{{Персон:374312}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици