Фамилија: Гиселберт вон Маасгау + Ирменгарде де Германие

Из пројекта Родовид

Фамилија:90600

Родитељи

{{{Персон:31362}}}

{{{Персон:52984}}}

Деца

{{{Персон:52985}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици