Фамилија: Гиселберт вон Маасгау + Ирменгарде де Германие

Из пројекта Родовид

Фамилија:90599

Родитељи

{{{Персон:31362}}}

{{{Персон:52984}}}

Деца

{{{Персон:8648}}}

{{{Персон:52985}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици