Фамилија: Цорнелис Теунис Цоол + Гриетје Франс ван де Хеувел

Из пројекта Родовид

Фамилија:90340

Родитељи

{{{Персон:261338}}}

{{{Персон:261339}}}

Деца

{{{Персон:257398}}}


Догађаји

< 1675 Свадба:


Остали језици