Фамилија: Цорнелис Јан Гоијертсен + Јанткен Герритс

Из пројекта Родовид

Фамилија:90334

Родитељи

{{{Персон:372686}}}

{{{Персон:372688}}}

Деца

{{{Персон:372638}}}


Догађаји

< 1646 Свадба:


Остали језици