Фамилија: Ернст Бабенберг (вон Öстерреицх) + Адельгейда Мейсенская

Из пројекта Родовид

Фамилија:89475

Родитељи

{{{Персон:369429}}}

{{{Персон:369430}}}

Деца

{{{Персон:369415}}}

{{{Персон:722314}}}

{{{Персон:722426}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици