Фамилија: Цонрад де Знојмо + Wирпирка де Тенглинг

Из пројекта Родовид

Фамилија:89469

Родитељи

{{{Персон:45893}}}

{{{Персон:369411}}}

Деца

{{{Персон:45892}}}Остали језици