Фамилија: Јоханн Ханс Диехл + Анна Wеиссмуллер

Из пројекта Родовид

Фамилија:89451

Родитељи

{{{Персон:369368}}}

{{{Персон:369369}}}

Деца

{{{Персон:369364}}}Остали језици