Фамилија: Гилберт де Ланцастер + Годитх Кендалл

Из пројекта Родовид

Фамилија:88680

Родитељи

{{{Персон:137873}}}

{{{Персон:141675}}}

Деца

{{{Персон:141674}}}Остали језици