Фамилија: Енгелина Гроен + Јоханнес Палинг

Из пројекта Родовид

Фамилија:87249

Родитељи

{{{Персон:325751}}}

{{{Персон:325752}}}

Деца

{{{Персон:325749}}}Остали језици