Фамилија: Арие Говертс Сцхилпероорт + Сијтје Абрамс Вермаас

Из пројекта Родовид

Фамилија:86795

Родитељи

{{{Персон:358981}}}

{{{Персон:358982}}}


Догађаји

15 септембар 1762 Свадба: Оуд-Беијерланд

Напомена

Воор беиден хет тwееде хуwелијк


Остали језици