Фамилија: Марие-Елеоноре Палинг + Гербен Нолке ван Асперен

Из пројекта Родовид

Фамилија:85410

Родитељи

{{{Персон:325749}}}

{{{Персон:325750}}}

Деца

{{{Персон:325726}}}Остали језици