Фамилија: Малфрид де Киев + Сигурд I Магнуссон

Из пројекта Родовид

Фамилија:83570

Родитељи

{{{Персон:30202}}}

{{{Персон:30650}}}

Деца

{{{Персон:268588}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици