Фамилија: Лора Аделле Беауцхамп + Јохн Хенрy Јохнсон

Из пројекта Родовид

Фамилија:8262

Родитељи

{{{Персон:25517}}}

{{{Персон:26899}}}

Деца

{{{Персон:26813}}}


Догађаји

12 децембар 1921 Свадба: Цросбyтон (Теxас), Цросбy Цоунтy (Теxас), УСА

25 април 1966 Свадба: Поттер Цоунтy (Теxас), УСА


Остали језици