Фамилија: Ягайла + Анна Цyлејска Цилли

Из пројекта Родовид

Фамилија:82580

Родитељи

{{{Персон:115972}}}

{{{Персон:343009}}}

Деца

{{{Персон:343014}}}


Догађаји

29 јануар 1402 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици