Фамилија: Јохан Јанс ин ’т Велд + Ниесје Пиетерс Цранендонцк

Из пројекта Родовид

Фамилија:82537

Родитељи

{{{Персон:342557}}}

{{{Персон:342559}}}

Деца

{{{Персон:337312}}}



Остали језици