Фамилија: Грегор Флориан Гyси + Андреа Ледерер

Из пројекта Родовид

Фамилија:82265

Родитељи

{{{Персон:341742}}}

{{{Персон:341743}}}


Догађаји

1996 Свадба:


Остали језици