Фамилија: Ариен Елдертс + Хеyлтјен Ленаертс Бесемер

Из пројекта Родовид

Фамилија:81170

Родитељи

{{{Персон:337313}}}

{{{Персон:337316}}}

Деца

{{{Персон:335662}}}


Догађаји

25 фебруар 1592 Свадба: Ријсоорд


Остали језици