Фамилија: Раден Ајенг Соекартинах / Wиек + Раден Пањи Соерyопоетро

Из пројекта Родовид

Фамилија:73993

Родитељи

{{{Персон:305075}}}

{{{Персон:306673}}}

Деца

{{{Персон:197638}}}Остали језици