Фамилија: Гуиллауме III де Тоулоусе + Эмма де Провенце

Из пројекта Родовид

Фамилија:73833

Родитељи

{{{Персон:306018}}}

{{{Персон:306023}}}

Деца

{{{Персон:144479}}}

{{{Персон:1423824}}}


Догађаји

< 992 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици