Фамилија: Францис Хеyдон + Францес Лонгуевилле

Из пројекта Родовид

Фамилија:73616

Родитељи

{{{Персон:305228}}}

{{{Персон:305232}}}

Деца

{{{Персон:305220}}}


Догађаји

1583 Свадба: Wатфорд (Хертфордсхире), Енгланд

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици