Фамилија: Гудинилда де Барцелоне + Раyмонд II де Тоулоусе

Из пројекта Родовид

Фамилија:73369

Родитељи

{{{Персон:302305}}}

{{{Персон:302311}}}

Деца

Гудинилда де Барцелоне

{{{Персон:302281}}}

Гудинилда де Барцелоне + Раyмонд II де Тоулоусе

{{{Персон:309841}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици