Фамилија: Јохн Риггс + Елизабетх Томлинсон

Из пројекта Родовид

Фамилија:72599

Родитељи

{{{Персон:301280}}}

{{{Персон:301282}}}

Деца

{{{Персон:301202}}}


Догађаји

23 фебруар 1700 Свадба: Дербy (Цоннецтицут), Неw Хавен Цоунтy (Цоннецтицут), Унитед Статес

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици