Фамилија: Самуел Риггс + Абигаил Гунн

Из пројекта Родовид

Фамилија:72579

Родитељи

{{{Персон:301202}}}

{{{Персон:301204}}}

Деца

{{{Персон:301195}}}


Догађаји

6 јануар 1726 Свадба: Дербy (Цоннецтицут), Неw Хавен Цоунтy (Цоннецтицут), Унитед Статес

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици