Фамилија: Хенрy Соуле + Агнес

Из пројекта Родовид

Фамилија:72012

Родитељи

{{{Персон:299491}}}

{{{Персон:299492}}}

Деца

{{{Персон:299488}}}


Догађаји

1540 Свадба:


Остали језици