Фамилија: Јохн Сооле + Мариа Wхитфиелд

Из пројекта Родовид

Фамилија:72011

Родитељи

{{{Персон:299488}}}

{{{Персон:299489}}}

Деца

{{{Персон:299487}}}


Догађаји

1565 Свадба: Кент (Енгланд)

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици