Фамилија: Самуел Хинцклеy + Сарах Сооле

Из пројекта Родовид

Фамилија:72006

Родитељи

{{{Персон:299473}}}

{{{Персон:299477}}}

Деца

{{{Персон:299469}}}

{{{Персон:763862}}}


Догађаји

17 мај 1617 Свадба: Кент (Енгланд)

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици