Фамилија: Раден Wијаyа / Сри Прабу Кертха Рајаса Јаyа Wисну Wардана + Махадеwи

Из пројекта Родовид

Фамилија:70826

Родитељи

{{{Персон:26230}}}

{{{Персон:294602}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици