Фамилија: Раден Wијаyа / Сри Прабу Кертха Рајаса Јаyа Wисну Wардана + Јаyендрадеwи

Из пројекта Родовид

Фамилија:70825

Родитељи

{{{Персон:26230}}}

{{{Персон:294601}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици