Фамилија: Фадриqуе Алфонсо де Цастилла + Цонстанза де Ангуло

Из пројекта Родовид

Фамилија:69917

Родитељи

{{{Персон:255694}}}

{{{Персон:291204}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици