Фамилија: Милутин Тесла + Георгина-Ђука Мандић

Из пројекта Родовид

Фамилија:6910

Родитељи

{{{Персон:21460}}}

{{{Персон:21461}}}

Деца

{{{Персон:21462}}}Джерельна довідка за населеним пунктом