Фамилија: Болеслав V Лешків син Стидливий П'яст + Кунгута Арпадова-Венгерская

Из пројекта Родовид

Фамилија:67219

Родитељи

{{{Персон:280730}}}

{{{Персон:280731}}}


Догађаји

~ 1239 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес