Фамилија: Петер Гузиy + Лида ?

Из пројекта Родовид

Фамилија:65

Родитељи

{{{Персон:128}}}

{{{Персон:131}}}

Деца

{{{Персон:130}}}

{{{Персон:132}}}


Догађаји

Свадба:


Остали језици