Фамилија: Раден Нгантен Ундакан Wиродигдо + Раден Нгабеи Ундакан Wиродигдо

Из пројекта Родовид

Фамилија:64270

Родитељи

{{{Персон:188676}}}

{{{Персон:188739}}}

Деца

{{{Персон:267577}}}

{{{Персон:267588}}}

{{{Персон:267590}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици