Фамилија: Миле + Снеза Јовициц

Из пројекта Родовид

Фамилија:59269

Родитељи

{{{Персон:246140}}}

{{{Персон:246328}}}

Деца

{{{Персон:246142}}}

{{{Персон:246143}}}Джерельна довідка за населеним пунктом