Фамилија: Абрам Руитер + Пиетернелла Вербоом

Из пројекта Родовид

Фамилија:58636

Родитељи

{{{Персон:243843}}}

{{{Персон:243844}}}

Деца

{{{Персон:242156}}}


Догађаји

29 март 1717 Свадба: Оолтгенсплаат


Остали језици