Фамилија: Матилда оф Бавариа ? + Фриедрицх II вон Меиßен унд Тхüринген

Из пројекта Родовид

Фамилија:56422

Родитељи

{{{Персон:1929}}}

{{{Персон:202080}}}

Деца

{{{Персон:111131}}}

{{{Персон:202078}}}


Вики-страница wикипедиа:де:Фриедрицх II. (Меиßен)

Догађаји

мај 1323 Свадба: Нуремберг

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире.


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици