Фамилија: Георг вон Абсберг зу Дорнхаусен + Урсула вон Сецкендорфф

Из пројекта Родовид

Фамилија:52166

Родитељи

{{{Персон:216679}}}

{{{Персон:216681}}}

Деца

Георг вон Абсберг зу Дорнхаусен

{{{Персон:216676}}}

{{{Персон:216704}}}


Догађаји

1463 Свадба:


Остали језици