Фамилија: Георг Хеинрицх вон Абсберг + Анна вон Сецкендорфф

Из пројекта Родовид

Фамилија:52164

Родитељи

{{{Персон:216676}}}

{{{Персон:216678}}}

Деца

{{{Персон:216674}}}Остали језици