Фамилија: Пезрон Цороллер + Анне Гéраулт

Из пројекта Родовид

Фамилија:51077

Родитељи

{{{Персон:212202}}}

{{{Персон:212205}}}

Деца

{{{Персон:212204}}}


Догађаји

1540 Свадба: Морлаиx


Остали језици